Nový Peugeot Rifter

Je to více než nové jméno, je to cesta vedoucí k cíli!

Nový Peugeot Rifter si zachovává výrazný a reprezentativní vzhled nejnovějších modelů značky. Nabízí velmi inovativní tvar karoserie přesně odpovídající potřebám každodenního dobrodružství.

Peugeot Rifter v sobě zdařile snoubí výrazný, mohutný a přitom elegantní styl. Jeho duše dobrodruha se cítí dobře ve všech prostředích, od městské džungle po autentické přírodní scenérie.

Nový Peugeot Rifter s kabinou Peugeot i-Cockpit® je příslibem intenzivních zážitků z jízdy za všech okolností -  zážitků v tomto segmentu vozů nevídaných.

Nový Peugeot Rifter je postavený na nové platformě, je odolný a vytrvalý, takže vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Vůz je k dispozici ve dvou délkách, vždy v pěti nebo sedmimístné verzi. Klade důraz na všestrannost, modularitu a praktičnost. Disponuje výkonnými motory a nejmodernější technickou výbavou.

Peugeot Rifter je spolehlivý a zábavný společník, s nímž můžete každý den prožít naplno. Je určen pro ty, kdo rádi zkoumají příležitosti, které přináší každodenní život.

CHOOSE YOUR COLOUR1CHOOSE YOUR COLOUR2CHOOSE YOUR COLOUR3CHOOSE YOUR COLOUR4

NOVÝ STYL, NOVÁ SILUETA

DO MĚSTA I DO PŘÍRODY

Design bez kompromisů. Elegantní, robustní a přitom živý a výkonný - nový multifunkční osobní vůz PEUGEOT Rifter je symbolem všestrannosti a neomezených možností. Krátká vysoká kapota a zvýšená světlá výška mu propůjčují vzhled vozu all-road. Světelný podpis s integrovaným denním svícením a vertikální přední maska podtrhují jeho vyváženou dynamickou siluetu kompaktních rozměrů.

ExteriérPřední maskaOtevíratelné okno 5. dveří

Nové jméno pro zcela nový tvar karoserie

Značka Peugeot dala této nové nabídce v kategorii osobních vozů nové, dosud nepoužívané jméno - Peugeot Rifter. Je krátké a úderné a okamžitě evokuje outdoorový svět.

Peugeot tak v nabídce této automobilové kategorie působí zásadní převrat. Nový Peugeot Rifter si sice uchoval základní principy segmentu, ale posunuje je opět o něco dál a přidává k nim výraznou dynamickou osobnost a přitažlivý vzhled.

Výrazný design vyzařující silnou osobnost

Příbuznost mezi vozem Peugeot Rifter a modelovou řadou osobních vozů Peugeot je zřejmá na první pohled.

Na moderní a mohutné čelní straně upoutá logo značky umístěné uprostřed vertikální masky chladiče, která je charakteristická pro poslední modely značky. Pohled šelmy dotváří světelný podpis tvořený LED diodami uvnitř světlometů.

Při pohledu z boku vynikne síla stylu. Proporce jsou dokonale vyvážené, přispívá k tomu krátká horizontální kapota, vysoká linie oken a kratší převisy. S vozem přirozeně splývají střešní nosiče, k jejichž volné spodní části lze pohodlně připevňovat popruhy upevňující náklad.

Vzájemně symetricky zkosené rohy předních i zadních dveří i oken dodávají tomuto typu tvaru vozu nový styl. Zajímavě vypadá také vroubkovaná lišta prahu dveří. Nový Peugeot Rifter působí velmi stabilně, u některých verzí výbavy je opatřen 17palcovými koly s diamantovým výbrusem.

Zadní část vozu nabízí široké páté dveře vedoucí do objemného zavazadlového prostoru. Příslušnost k modelové řadě vyjadřují světla ve tvaru tří drápů, která jsou pro styl vozů Peugeot typická. Hranatý nárazník dodává spodní části vozu na síle a nabízí optimální ochranu do běžného provozu.

Nový Peugeot Rifter si vypůjčil některé designové a funkční vlastnosti ze světa SUV: vyšší světlou výšku, velká kola, široké prahové lišty, velké oblouky kol a také výraznou spodní část předního i zadního nárazníku.

Tyto atributy přispívají k potvrzení jeho osobnosti a umožňují mu lépe využít jeho všestrannosti: kompaktnost ve městě, sílu a výkonnost při vyjížďkách do přírody a na dlouhé trasy.

A pro ty, kdo touží ještě po větším voze, existuje Peugeot Rifter v dlouhé verzi (+35 cm) nabízející ještě více prostornosti a praktičnosti.

Elegantní dynamický exteriér vozu Peugeot Rifter překvapí silou výrazu a ztělesněním moderního reprezentativního stylu, jeho interiér je však také nečekaný.

ExteriérExteriérOtevíratelné okno 5. dveří

Propracovaný stylově čistý interiér a Peugeot i-Cockpit®

Design interiéru vozu Peugeot Rifter je na trhu jedinečný. Na první pohled potvrzuje příslušnost vozu Peugeot Rifter ke značce.

Peugeot i-Cockpit® nabízí vyvážený a velmi moderní interiér s čistými liniemi, novými technologiemi a bezkonkurenční kvalitou zpracování.

Peugeot i-Cockpit®, který se u toho segmentu objevuje poprvé, otevírá cestu k zážitkům z řízení. Počet zákazníků, kteří si tento způsob uspořádání interiéru oblíbili, přesáhl už 4 miliony. Nabízí povzbuzující a intuitivní řízení, k němuž přispívá:

 • kompaktní volant se dvěma plochými díly pro lepší uchopení a ovladatelnost;
 • kapacitní osmipalcový dotykový displej umístěný na dosah ruky i zraku;
 • přístrojová deska s vylepšeným designem, chromovanou lištou a elegantními červenými ukazateli;
 • barevný displej pro lepší čitelnost

Do posledního detailu propracované místo řidiče zahrnuje rovněž efektní chromované přepínače pro ovládání klimatizace umístěné přímo na dosah ruky, hned vedle zobrazení teploty v bílé barvě

Některé verze jsou vybaveny elektrickou brzdou, která uvolnila místo ve středové konzole. Přínosem je tak širší nabídka velkých odkládacích přihrádek.

V kabině, která kombinuje praktičnost s estetičností, bylo vše optimalizováno tak, aby řidič dosáhl maximálního potěšení z jízdy, a přitom se mohl dokonale soustředit na řízení. 

                                                            Interiérpeugeot-rifter-1802styp056.385478.19

NAVIGACE 3D

Konektivitu zajišťuje velký osmipalcový barevný dotykový displej, umístěný na dosah ruky. Nabízí dva porty USB, jack konektor, připojení Bluetooth a bezdrátovou nabíječku. Systém je doplněn funkcí Mirror Screen kompatibilní se systémy Mirror Link®, Apple Carplay™ a Android Auto™.

3D on-line navigace nabízí hlasové ovládání a umožňuje jednoduché a intuitivní vyhledávání bodů zájmu.  Zohledňuje provoz v reálném čase (TomTom Trafic). V nabídce je zobrazování parkovišť, čerpacích stanic a informací o počasí v daném místě.

Navigace 3D je propojená s hlasovým ovládáním, které vám usnadní cestování. Na dotykovém displeji máte kompletní přehled o trase a místě, kde se pohybujete.

STÁLE V KONTAKTU

Váš chytrý telefon může v novém PEUGEOT RIFTER rozšířit své pole působnosti. Díky funkci Mirror Screen se totiž kompatibilní aplikace telefonu zobrazí přímo na dotykovém displeji ve voze. A k nabíjení již nepotřebujete žádný kabel, magnetická indukce vyřeší nabíjení telefonu za vás. Jednoduše, pohodlně, spolehlivě.

Ještě stylovější verze GT Line

Elegantní verze GT Line vozu Peugeot Rifter doplňuje nabídku nejvyšších úrovní modelové řady značky Peugeot.

Zřetelně odlišná verze GT Line nabízí specifické prvky v odstínu Černá Onyx, které se objevují na liště kolem masky chladiče, na krytech zpětných zrcátek, na střešních nosičích a jako součást bočních lišt.

Tento exkluzivní styl doplňují 17palcová litá kola s diamantovým výbrusem „Aoraki“ a měděné logo GT Line na předních blatnících a na víku zavazadlového prostoru.

Pro interiér této verze je typický volant potažený kůží, prvky palubní desky v kaštanově hnědém odstínu „Marron Quente“, látkové čalounění „Tissu Casual“ a šachovnicový vzor podkladu přístrojů na palubní desce.

Peugeot Rifter tak předvádí svou povahu šarmantního průzkumníka a ukazuje, že si při svých každodenních jízdách můžete vychutnat naprostou svobodu.

Připraven k akci!

Požitek z jízdy „100 % Peugeot“

Požitek z řízení je zakódován do samotných genů značky.

Nový Peugeot Rifter je postaven na platformě EMP2, která je uznávaná pro své dynamické kvality. V zadní části byla upravena za účelem lepší modularity a zvládnutí zátěže. Vozu Peugeot Rifter poskytuje vynikající kombinaci komfortu a jízdních vlastností, která je v tomto segmentu nevídaná.

O jízdní stabilitu se stará přední náprava typu Pseudo McPherson a zadní náprava s deformovatelným příčným nosníkem. Nápravový systém a řízení byly seřízeny tak, aby zajišťovaly jízdní vlastnosti na úrovni značky.

Peugeot i-Cockpit®, zvýšená poloha místa řidiče a poloměr otáčení 10,9 m zaručují dokonalou mrštnost a vynikající ovladatelnost pro skutečný požitek z jízdy. Vyšší světlá výška přináší možnost užít si vlastnosti terénního vozu.

#BEFORE9AM (1)#BEFORE9AM (2)#BEFORE9AM (4)#BEFORE9AM (5)#BEFORE9AM (3)#BEFORE9AM (6)

Ještě větší možnosti

Nejodvážnější zájemci toužící po dobrodružství si mohou zvolit systém Advanced Grip Controla vyrazit mimo zpevněné cesty. Systém spojený s pneumatikami MICHELIN LATTITUDE TOURMud & Snow umožňuje zlepšit pohyblivost vozu trvalým působením na prokluzování kol. Systém je navíc spojen s funkcí Hill Assist Descent Control (HADC), která automaticky udrží optimální rychlost na velmi strmých svazích.

V rámci příplatkové výbavy nabízí Peugeot Rifter i verzi 4×4, na jejímž vývoji se podílel dlouholetý partner značky Peugeot, společnost Dangel.

Aby vůz vyhovoval i nejnáročnějším podmínkám jízdy, byla věnována velká pozornost i jeho odolnosti. Během vývoje se podrobil těm nejnáročnějším testům na všech typech terénu a za všech klimatických podmínek.


VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Multifunkční vůz, který se přizpůsobí všem požadavkům vaší profese. Nový PEUGEOT RIFTER v 5 nebo 7místné verzi (RIFTER a RIFTER LONG) nabízí příkladnou variabilitu: přední sedadlo spolujezdce, zadní lavice 2/3‑1/3 nebo 3 samostatná zadní sedadla s funkcí Magic Flat s možností složení do podlahy a ve 3. řadě 2 samostatná vyjímatelná sedadla. Volba uspořádání interiéru už závisí jen na vás a vašich potřebách v daný okamžik. Objem zavazadlového prostoru je skutečně velkorysý: od 775 l (pod kryt) do 3500 l (po střechu se sklopenými sedadly) a u 5místné verze Long dokonce až 4000 l. Optimální využití tak velkého prostoru umožňuje praktické otevíratelné zadní okno, nízký práh a rovná ložná plocha s možností přepravy předmětů o délce 2,7 m (verze RIFTER) nebo 3,05 m (verze RIFTER LONG).


VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU 1VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU2VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU3VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU4VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU6VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU¨5

ODKLÁDACÍ PROSTORY

Otevírají se vám nové možnosti z hlediska odkládacích prostorů. Kapsy v předních a zadních dveřích, středová konzole a schránky v podlaze… Nový PEUGEOT RIFTER vám poskytne v této kategorii rekordní objem odkládacích prostorů, jejichž ergonomie a snadný přístup umožňují uložit všechny věci, které potřebujete mít stále na dosah. 


ODKLÁDACÍ PROSTORY1ODKLÁDACÍ PROSTORY¨2ODKLÁDACÍ PROSTORY3ODKLÁDACÍ PROSTORY4ODKLÁDACÍ PROSTORY5

Řada vysoce výkonných motorů

Úsilí věnované stavbě vozu a optimalizaci jeho hmotnosti jsou rozhodujícím faktorem při neustálé snaze o snižování spotřeby a emisí CO2.

Účinnost motorů v nabídce je proto na nejvyšší úrovni. Splňují nejnovější normu Euro 6.c (Euro 6.2) a již nyní jsou připraveny vyhovět nadcházejícímu homologačnímu cyklu WLTP.

Nabídku benzínových motorů 1.2 PureTech tvoří:

 • PureTech 130 k S&S s osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8 (k dispozici v roce 2019);
 • PureTech 110 k S&S s pětistupňovou manuální převodovkou, rovněž k dispozici ve verzi s velmi nízkou spotřebou.

Motory PureTech jsou opatřeny filtrem Gasoline Particulate Filter pro snížení emisí pevných částic.

Nabídka dieselových motorů 1.5 BlueHDi zahrnuje tři varianty:

 • BlueHDi 130 k S&S s šestistupňovou manuální převodovkou nebo s osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8;
 • BlueHDi 100 k s pětistupňovou manuální převodovkou rovněž k dispozici ve verzi s velmi nízkou spotřebou;
 • BlueHDi 75 k, s pětistupňovou manuální převodovkou.

Všechny dieselové motory jsou vybaveny filtrem pevných částic (FAP) a systémem selektivní katalytické redukce (SCR).

Nejvyšší úroveň technologií

Nový Peugeot Rifter dokáže splnit všechny potřeby každodenního života, a je proto vybaven posledními technickými novinkami značky.

Seznam technologických prvků výbavy je úctyhodný a v tomto segmentu nevídaný, v závislosti na dané verzi zahrnuje tyto položky:

 • Elektrická brzda. Odstraněním ruční brzdy se uvolnil prostor pro velkou praktickou odkládací přihrádku;
 • Adaptivní tempomat udržuje nastavenou rychlost a upravuje vzdálenost od vozu jedoucího vpředu. U automatické osmistupňové převodovky dokáže i vůz zcela zastavit;
 • Systém rozpoznání dopravního značení s rychlostním omezením zobrazuje dopravní značky upravující povolenou rychlost jízdy a doporučuje ji jako hodnotu pro tempomat/omezovač rychlosti;
 • Zásah při neúmyslném opuštění jízdního pruhu upravuje v případě nepozornosti řidiče dráhu vozu;
 • Systém sledování bdělosti řidiče prostřednictvím kamery, která sleduje chování řidiče a analyzuje pohyby volantu. Pokud systém zjistí pokles pozornosti, upozorní na to zvukovým a vizuálním signálem;
 • Active Safety Brake v případě zjištění rizika srážky;
 • Kontrola stability přívěsu stabilizuje oscilační pohyby přívěsu a v případě potřeby vůz zpomalí;
 • Automatické přepínání dálkových světel;
 • Couvací kamera „Visiopark 180°“ přenáší na displej okolí za vozem v úhlu 180°, s možností klasického zobrazení 180° (ptačí perspektiva) nebo „zoom“ s přiblížením překážky;
 • Sledování mrtvého úhlu, s výstražnou kontrolkou ve vnějších zpětných zrcátkách;
 • Hands-free přístup do vozu a nastartování motoru.

Infotainment poslední generace

Inteligentní funkčnost

Nový Peugeot Rifter nabízí modulární a snadno přizpůsobitelnou prostornost.

Díky optimalizaci architektury je vůz k dispozici ve dvou délkách, ve standardní (440 cm) a dlouhou (475 m) verzi, každá v pětimístné nebo sedmimístné variantě. Delší verze má rovněž větší rozvor a převisy pro ideální obyvatelnost vozu.

Na každé ze tří samostatných sedadel lze upevnit dětskou sedačku. Sedadla se velmi snadno dají složit do roviny pomocí ovladače „Magic Flat“ umístěného v zavazadlovém prostoru (k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2019).

U dlouhé verze lze obě samostatná sedadla ve třetí řadě z vozu vyjmout (stejně jako u standardní verze vozu) a jsou navíc posuvná, takže se dokážou přizpůsobit situaci pro větší objem zavazadlového prostoru, nebo prostoru pro nohy.

Nakládání dlouhých předmětů usnadňuje možnost sklopit přední sedadlo spolujezdce.

Objem zavazadlového prostoru vozu Peugeot Rifter se pohybuje v rozmezí 775 l pod krytem u  pětimístné standardní verze po 4 000 l ke stropu se sklopenými sedadly u dlouhé verze.

Kryt zavazadelníku má dvě polohy a dokáže se tak přizpůsobit uspořádání zavazadlového prostoru. Je možné ho uložit za opěradla sedadel ve druhé řadě.

Řidič i cestující mají k dispozici řadu prostorných a snadno dosažitelných odkládacích přihrádek. Jsou rozmístěny po celé kabině – na středové konzole, ve stropě, ve dveřích, v první i ve druhé řadě a rovněž v zavazadlovém prostoru.

Díky tomu, že airbag spolujezdce byl přesunut do stropu („Bag In Roof“), bylo možné vytvořit obrovskou uzavřenou ​​chlazenou odkládací přihrádku. Maximální úložná kapacita je u tohoto typu vozidla bezprecedentní: dosahuje až 186 litrů v závislosti na verzi.

STŘECHA ZÉNITH®

Legendární střecha Zénith®, kterou si zákazníci velmi oblíbili, se od svého prvního představení v roce 2002 postupně vyvinula a nabízí stále víc. Nyní je opatřena jednodílným střešním oknem, které lze zakrýt clonou s elektrickým ovládáním. Napříč střechou prochází průhledný oblouk s oddělenými odkládacími přihrádkami. Celou kabinu tak prostupuje více světla.

Objem přihrádek v oblouku je 14 litrů, je spojen se střešním odkládacím prostorem (přístupným z 2. řady nebo ze zavazadlového prostoru) a s odkládací přihrádkou nad hlavami. Po okrajích je oblouk doplněn LED diodami vytvářejícími příjemné osvětlení a dodávajícími interiéru 

moderní vzhled.

.

                   ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF1ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF2ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF3ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF5ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF4

NOVÝ PEUGEOT RIFTER PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Jste podnikatel, ředitel společnosti, správce vozového parku nebo manažer využívající služební vůz? Objevte nový PEUGEOT RIFTER a služby s ním spojené včetně exkluzivních nabídek vyhrazených našim firemním zákazníkům.

POHODA A JISTOTA ZA VOLANTEM

Zaparkovat s novým vozem PEUGEOT RIFTER je hračka. Díky celé řadě asistenčních systémů si řízení nového PEUGEOT RIFTER opravdu užijete. Se zadní parkovací kamerou Visiopark 1, systémem Park Assist poslední generace nebo funkcí sledování mrtvého úhlu vás nic nepřekvapí. 

Asistenční systémy řízení, kterými je NOVÝ PEUGEOT RIFTER vybavený, vám usnadní život za volantem a při řízení vám dodají větší jistotu a bezpečnost. Systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značení s doporučením povolené rychlosti, adaptivní tempomat s funkcí Stop, zásah při neúmyslném opuštění jízdního pruhu, hands‑free přístup a startování motoru, elektrická parkovací brzda... Při řízení vašeho nového vozu PEUGEOT RIFTER si užijete vzácný klid a pohodu.

Snadný každodenní život

Optimalizace posuvných bočních dveří umožňuje snadný a široký přístup na palubu. Nové uložení vodicích kolejniček nyní zlepšuje vnitřní prostor, došlo k odstranění vyboulené části na úrovni ramen a dveře lépe vizuálně zapadají do celého vozu.

Široké víko zavazadlového prostoru je opatřeno otevíratelným oknem, což je v této kategorii jedinečné. Díky němu je možné dostat se do zavazadlového prostoru bez nutnosti otevírat celé víko. Je to velmi praktické a užitečné řešení, pokud si potřebujete vzít věc položenou na krytu zavazadlového prostoru nebo pokud je vůz zaparkován blízko překážky.

INTELIGENCE VE JMÉNU JEDNODUCHOSTI

DŮMYSLNÁ VARIABILITA PRO VĚTŠÍ PROSTOR A PŘEPRAVNÍ KAPACITU

Multifunkční vůz, který se přizpůsobí všem vašim přáním a požadavkům. Otevíratelné zadní okno, 3 samostatná a sklopná zadní sedadla s funkcí Magic Flat, objem zavazadlového prostoru od 775 (pod kryt) do 3500 l (pod střechu, se sklopenými sedadly, měřeno metodou objemu tekutin), střecha Zénith® s nejrůznějšími odkládacími prostory... Díky inteligentní variabilitě uspořádání budete mít v novém PEUGEOT Rifter vždy dost místa a snadno naložíte vše potřebné.


Peugeot Rifter 1Peugeot Rifter 2Peugeot Rifter 3


Pro více informací o modelu Peugeot Rifter prosím kontaktujte jednoho z našich prodejců níže:

Jsme Vám k dispozici

fotoIng. Pavel Jaro
Prodejce nových vozů

T: +420 235 365 922
M: +420 602 286 752
E: jaro@avcar.cz

fotoRadim Tesař
Fleetový prodejce

T: +420 235 356 922
M: +420 777 777 802
E: tesar@avcar.cz

fotoLadislav Zoul
Prodejce nových vozů

T: +420 235 365 922
M: +420 777 777 805
E: zoul@avcar.cz

Exteriér Exteriér Exteriér Otevíratelné okno 5. dveří Přední maska Exteriér 1899542-f66vq8pnrn-whr Otevíratelné okno 5. dveří Interiér Peugeot i-Cockpit® Legendární střecha Zénith® Užitkový prostor 7-místná verze Konektivita 5-místná verze Výdechy klimatizace Velký osmipalcový barevný dotykový displej Rozměry CHOOSE YOUR COLOUR1 CHOOSE YOUR COLOUR2 CHOOSE YOUR COLOUR3 CHOOSE YOUR COLOUR4 peugeot-rifter-1802styp056.385478.19 #BEFORE9AM (1) #BEFORE9AM (2) #BEFORE9AM (4) #BEFORE9AM (5) #BEFORE9AM (3) #BEFORE9AM (6) ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF1 ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF3 ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF5 ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF4 ZÉNITH® PANORAMIC GLASS ROOF2 Peugeot Rifter 1 Peugeot Rifter 2 Peugeot Rifter 3 Navigace VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU 1 VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU2 VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU3 VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU4 VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU6 VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU6 VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU¨5 ODKLÁDACÍ PROSTORY1 ODKLÁDACÍ PROSTORY¨2 ODKLÁDACÍ PROSTORY3 ODKLÁDACÍ PROSTORY4 ODKLÁDACÍ PROSTORY5

Jsme Vám k dispozici

foto Radim Tesař
Fleetový prodejce
T: +420 235 356 922
M: +420 777 777 802
E: tesar@avcar.cz
foto Ladislav Zoul
Prodejce nových vozů
T: +420 235 365 922
M: +420 777 777 805
E: zoul@avcar.cz
foto Ing. Pavel Jaro
Prodejce nových vozů
T: +420 235 365 922
M: +420 602 286 752
E: jaro@avcar.cz