Peugeot náhradní díly Praha

Originální díly

Požadavky výrobce na kvalitu

Originální Peugeot náhradní díly, které se vyrábí na základě stejných přísných zadávacích podmínek a výrobních norem jako díly používané při montáži vozů Peugeot při výrobě, používají vhodné kvalitní materiály. Podrobují se celé škále testů, aby vašemu vozu přinesly spolehlivost, dlouhou trvanlivost a bezpečnost.

Originální kvalita

Váš vůz Peugeot je homogenním a soudržným celkem složeným z prvků, které výrobce navrhnul a definoval tak, aby přispěly k bezpečnosti a spolehlivosti vašeho vozu.

Originální díly Peugeot vám umožní zachovat spolehlivost, bezpečnost, komfort a potěšení z řízení vašeho vozu Peugeot.

Přečtěte si naší brožuru

Repasované díly

Kvalitní řešení

Potřebujete vyměnit díl u svého Peugeotu? Zvolte si repasované náhradní díly a přispějte tak ke snížení dopadu na životní prostředí. Jde o repasovaný díl vyrobený velmi přísným postupem z použitých dílů vozů Peugeot. Na tyto díly se vztahuje stejná výrobní záruka jako na nové originální náhradní díly, protože se při jejich výrobě dodržuji velmi přísné postupy.

Úsporné a ekologické řešení

Prodlužte životnost svého vozu Peugeot a zajistěte jeho zachování v perfektním funkčním stavu za sníženou cenu, která je dokonale přizpůsobená stáří vašeho vozu.

Navíc se budete podílet na našem závazku v otázce ochrany životního prostředí, recyklace a omezení dopadu automobilismu na životní prostředí.

Přečtěte si naší brožuru 

Kam dál?

Jsme Vám k dispozici

foto Tomáš Pleštil
Vedoucí prodeje náhradních dílů
T: +420 235 361 681
M: +420 777 777 806
E: plestil@avcar.cz
foto Martin Těšinský
Prodejce náhradní dílů
T: +420 235 361 681
M: +420 777 777 806
E: tesinsky@avcar.cz
foto Václav Beran
Prodejce náhradní dílů
T: +420 235 361 681
M: +420 777 777 806
E: beran@avcar.cz