Kariéra

Hledáte práci v Praze? Ve stabilní firmě? Pak se nám ozvěte!

Společnost Auto Veleslavín Car, autorizovaný prodejce i servis osobních a užitkových vozů Peugeot, působící na trhu již více jak
25 let
, hledá do svého týmu automechanika.

Náplň práce:

  • záruční i pozáruční opravy vozů
  • opravy komponentů a příslušenství
  • diagnostika závad

Nabízíme:

  • práci ve firmě s 25letou tradicí
  • platové ohodnocení až 50 000 Kč
  • motivační platové ohodnocení
  • zařazení do školícího procesu značky Peugeot
  • pojištění odpovědnosti
  • příspěvek na stravování
  • práce na HPP

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání - vyučen
  • praxi v oboru
  • řidičský průkaz sk. B
  • bezúhonnost - čistý trestní rejstřík
  • časovou flexibilitu

V případě zájmu nám zašlete svůj profesní životopis na avcar@avcar.cz nebo nás kontaktujte na telefonu +420 235 366 151

Jestliže Vás do 1 měsíce od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko. Veškerá Vámi poskytnutá data považujeme za důvěrná.