Představení společnosti

Historie spojení Peugeotu ve Veleslavínské ulici trvá již dvacet pět let. Je to tedy jedno z prvních a nejstarších míst v Praze, kde si naši klienti mohou pořídit svůj nový vůz značky Peugeot a kam se také rádi vracejí se svými čtyřkolovými miláčky na servis. Za tuto dlouhou historii si u nás našlo svůj vůz více jak 6 000 spokojených klientů. AV CAR Peugeot má koncesionářskou smlouvu na prodej nových osobních a užitkových vozidel, smlouvu servisní pro provádění údržby vozidel a smlouvu na prodej originálních náhradních dílů.

Náš servis je v průzkumech spokojenosti, kterou nám vyjadřujete, dlouhodobě hodnocen jako nejkvalitnější v Praze. Děkujeme Vám za Vaši stálou přízeň a velice si ji ceníme a vážíme. 

Nacházíme se v příjemném prostředí "Českého ráje" na Praze 6. Showroom a veškeré zázemí je usazeno pod zajímavou pískovcovou skálou pokrytou stromy a zelení, která dotváří unikátní prostředí pro naše klienty a dává jim tak alespoň na krátký čas pocit mimoměstského přírodního prostředí. Vzhledem k těmto vlastnostem jsme často vyhledáváni klienty, kteří upřednostňují klid a příjemnou, přátelskou a téměř rodinnou atmosféru. 

Peugeot, co je nejblíž

Náš autosalon se nachází jen 300 metrů (5 min chůze) od stanice metra Nádraží Veleslavín, a tak jste u nás za 15 minut z centra Prahy. Výjezd z tunelového komplexu Blanka je zas od nás vzdálen jen 3 km (5 min autem). Jsme tedy nejdostupnějším koncesionářem značky Peugeot v Praze a možná i v celé České republice vzhledem k možnostem dopravního využití k nám. Kromě klasických možností dopravy, po silnici nebo MHD (metro, tramvaj, autobus), můžete využít i dopravu vlakem (300 metrů / 5 min chůze) nebo dokonce i leteckou přepravu (8 km / 10 min autem)  :-)

Díky tomu, že jsme téměř již čtvrt století věrni jen a pouze této automobilové značce se lvem ve znaku, si můžeme nechat právoplatně říkat "AV CAR - Lev mezi Peugeoty", protože naše zkušenosti nabyté každodenní prací s vozy této úžasné francouzské značky nemůžete najít u nikoho jiného.

Činnosti společnosti

  • prodej nových osobních a užitkových vozů značky Peugeot
  • prodej předváděcích a ojetých vozů
  • prodej náhradních dílů, doplňků a příslušenství značky Peugeot                                             
  • prodej olejů                                                                                                                      
  • autorizovaný záruční a pozáruční servis 
  • přihlašování vozů na STK
  • poskytování karosářských a lakýrnických služeb, diagnostika, měření emisí
  • pneuservis
  • půjčovna vozů

Kam dál?
Jsme Vám k dispozici

foto Ing. Miroslav Hroník
Vedoucí servisu
T: +420 235 366 151
M: +420 777 818 286
E: hronik@avcar.cz
foto Ronald Persan
Vedoucí prodeje vozů
T: +420 235 356 540
M: +420 777 777 804
E: persan@avcar.cz
foto Michal Samueli
Ředitel
T: +420 235 356 540
E: samueli@avcar.cz