Servis Peugeot Praha

Koupí vozidla v našem showroomu naše služby nekončí. Chceme, aby se každý klient cítil u nás co nejlépe. I proto našim zákazníkům poskytujeme např. služby autorizovaného servisu Peugeot.

Naší snahou je poskytnout všem individuální přístup a pocit důvěry. A daří se nám to. V průzkumech spokojenosti jsme dlouhodobě klienty hodnoceni v naší matičce Praze jako nejlepší. Děkujeme vám za to.

Každý by měl dělat to, co ho baví a čemu skutečně rozumí, proto se již 25 let věnujeme automobilům zn. Peugeot a pro naše zákazníky se snažíme mít vždy něco navíc.

Každé auto je jen stroj a jako takový, pro udržení jeho optimálního výkonu, bezpečnosti a pohodlí potřebuje mít kvalitní servis. Proto jsme tu my, abychom Vám zajistili komplexní servis a údržbu Vašeho vozu. Podzimní prohlídka Každý věk má své výhody


A proč právě AV CAR?

 • jsme moderní - náš servis je vybaven moderními špičkovými technologiemi a diagnostickými přístroji, které odpovídají požadavkům, kladeným na údržbu vozů Peugeot
 • kompetentní odborníci - Vašemu vozu se budou věnovat kompetentní odborníci, kteří procházejí pravidelně odbornými školením a mají k dispozici přístup ke všem technologickým postupům oprav
 • rozsah našich služeb
  1. pravidelné servisní prohlídky dle plánu údržby
  2. záruční servis
  3. kompletní běžné i vysoce odborné opravy
  4. opravy karosérií po havárii
  5. lakování barvami Standox schválenými výrobcem
  6. diagnostika počítačů instalovaných ve voze
  7. elektrikářské práce
  8. pneuservis a geometrie vozu
  9. uskladnění sezónních pneumatik
  10. měření emisí a příprava a zajištění technické kontroly na STK
  11. kompletní servis klimatizací
  12. mytí a čištění interiérů a karosérií
  13. ošetření laku vozu proti povětrnostním vlivům
  14. non stop asistence na tel. čísle: 777 00 50 50
  15. pick-up servis (odvoz vozu do opravy a zpět)
  16. zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy za zvýhodněnou cenu
 • rychlost opravy je důležitá - naší snahou je opravit Váš vůz v co nejkratší době, proto je naše pracovní doba ve všední dny od 6:30 do 19:00, v sobotu od 9:00 do 14:00; většinu oprav provedeme v rámci jednoho dne tak, abychom Vám ho vrátili v nejlepší kondici v co nejkratší době; náš disponibilní sklad většiny běžných náhradních dílů nám rychlost opravy umožňuje a stane-li se, že některý díl skladem nemáme, zajistíme Vám ho z Francie zpravidla do druhého dne.
 • servisní smlouvy Optiway - pomocí tří smluv přizpůsobených vašim potřebám bdíme nad jeho dobrým stavem. Vyberte si sami úroveň služeb, která vám vyhovuje, a využijte kvality zásahů sítě Peugeot. Máte před sebou až 5 let mobility bez starostí, od asistence po opravu závady, od údržby po náhradu opotřebených dílů!
 • likvidace pojistných událostí - jsme smluvním partnerem většiny pojišťoven, zajistíme za Vás jednání s pojišťovnou a vyřídíme administrativu; opravy provádíme bezhotovostně na tzv. krycí dopis
 • způsoby platby za servis - kromě platby v hotovosti je samozřejmostí poskytnout Vám platbu pomocí běžných typů platebních karet; platba převodním příkazem platí pro firemní klienty při splnění stanovených podmínek.
 • nejdostupnější servis Peugeot v Praze - nacházíme sejen 300 kroků od stanice metra Nádraží Veleslavín a tak jste za 15 minut přímo v centru Prahy.  Autem to k nám máte jen 5 minut jízdy od tunelového komplexu Blanka. 

Více zde


Autorizovaný neznamená drahý

Co to znamená? Jakožto autorizovaný servis jsme povinni dodržet při opravách normy stanovené výrobcem. To znamená jak technologické postupy, tak i předepsaný čas za který se má daný úkon či oprava provést.

V praxi to znamená, že pokud nějaký úkon má předepsanou časovou normu 1 hodinu, technik Vám fakturuje pouze tu jednu hodinu práce, i kdyby nám úkon trval třeba hodiny dvě.

Pozor na lovce bouraček!

Pokud se Vám stane dopravní nehoda, dříve než policie se u Vás objeví asistenční služba. Jistě Vám podají cenné informace, ale také Vám budou nabízet opravu vozu. Pravděpodobně v neautorizovaném servisu. Proto doporučujeme:

 • nic na silnici nepodepisovat kromě zápisu o dopravní nehodě mezi účastníky
 • zavolat na naší asistenční službu: 777 00 50 50

Nenechte si znehodnotit Vaše vozidlo neodbornou opravou!


Kam dál?

Jsme Vám k dispozici

foto Ing. Miroslav Hroník
Vedoucí servisu
T: +420 235 366 151
M: +420 777 818 286
E: hronik@avcar.cz
foto Bc. Aleš Kubát
Přijímací technik
T: +420 235 366 151
E: kubat@avcar.cz
foto Oldřich Bílek
Přijímací technik - karosářské opravy, lakování
T: +420 235 366 151
E: bilek@avcar.cz