Financování

Nabízíme vám několik variant financování vašeho vozu při pořízení vozidla jak nového tak ojetého. Nabídneme vám k využití účelový úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. U nás vám uzavřeme také optimální pojištění kompletní vozu.

Více informací

Servis

Každé auto je jen stroj a jako takový pro udržení jeho optimálního výkonu, bezpečnosti a pohodlí potřebuje mít kvalitní servis. A proto bezchybný provoz, potěšení z jízdy a dlouhá životnost Vašeho vozu závisejí ve velké míře na způsobu údržby.

Více informací

Náhradní díly

Nabízíme vám originální náhradní díly, které zachovají kvalitu a hodnotu Vašeho vozu. Každý originální díl má v sobě totožnou "genetickou informaci" jako původní díl, a proto máte jistotu, že jeho výměna a funkčnost bude bezproblémová a jeho životnost tím pádem delší.

Více informací

Fleet

Nabídneme firmám a podnikatelům zvýhodněné obchodní podmínky pro osobní i užitkové vozy. Speciální podmínky máme připravené též pro držitele průkazu ZTP, dále pro autoškoly, lékaře, taxi, neziskové organizace, nadace, školy nebo státní instituce.

Více informací

AV CAR - Lev mezi Peugeoty

Nejstarší a nejdostupnější koncesionář Peugeot v Praze. Naše společnost má se společností Peugeot ČR uzavřenou koncesionářskou smlouvu na prodej nových osobních a užitkových vozidel, smlouvu servisní pro provádění údržby vozidel a smlouvu na prodej originálních náhradních dílů.

Naší snahou je, aby se každý klient se u nás cítil co nejlépe, naší snahou je poskytnout všem individuální přístup a pocit důvěry. A daří se nám to. V průzkumech spokojenosti jsme dlouhodobě klienty hodnoceni v naší matičce Praze jako nejlepší. Děkujeme vám za to. Každý by měl dělat to, co ho baví a čemu skutečně rozumí. A nás auta baví. Snažíme se mít pro vás vždy něco na víc. A s Peugeotem v tomto prostředí "Českého ráje" máme již více jak dvacetileté zkušenosti.

Nechte se přesvědčit!

Nabídka týdne

2008 CROSSWAY 1.6 HDI 115k MAN6 S&S

 
Palivo: Nafta
Převodovka: Manuální 5
Objem motoru: 1560 cm3
Barva: šedá metalíza
Cena: 502 500,- Kč

Příplatková výbava:

metalická barva 12 500,- Kč
vyhřívané sedačky 8 000,- Kč
Celkem: 523 000,- Kč
Sleva: -10 000,- Kč
Konečná cena: 513 000,- Kč

Kontaktovat prodejce

Detail vozu