Financování

Nabízíme vám několik variant financování vašeho vozu při pořízení vozidla jak nového tak ojetého. Nabídneme vám k využití účelový úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. U nás vám uzavřeme také optimální pojištění kompletní vozu.

Více informací

Servis

Každé auto je jen stroj a jako takový pro udržení jeho optimálního výkonu, bezpečnosti a pohodlí potřebuje mít kvalitní servis. A proto bezchybný provoz, potěšení z jízdy a dlouhá životnost Vašeho vozu závisejí ve velké míře na způsobu údržby.

Více informací

Náhradní díly

Nabízíme vám originální náhradní díly, které zachovají kvalitu a hodnotu Vašeho vozu. Každý originální díl má v sobě totožnou "genetickou informaci" jako původní díl, a proto máte jistotu, že jeho výměna a funkčnost bude bezproblémová a jeho životnost tím pádem delší.

Více informací

Fleet

Nabídneme firmám a podnikatelům zvýhodněné obchodní podmínky pro osobní i užitkové vozy. Speciální podmínky máme připravené též pro držitele průkazu ZTP, dále pro autoškoly, lékaře, taxi, neziskové organizace, nadace, školy nebo státní instituce.

Více informací

Vítejte na stránkách AV CAR

Naše společnost má se společností Peugeot ČR uzavřenou koncesionářskou smlouvu na prodej nových osobních a užitkových vozidel, smlouvu servisní pro provádění údržby vozidel a smlouvu na prodej originálních náhradních dílů.

Naší snahou je, aby se každý klient se u nás cítil co nejlépe, naší snahou je poskytnout všem individuální přístup a pocit důvěry. A daří se nám to. V průzkumech spokojenosti jsme dlouhodobě klienty hodnoceni v naší matičce Praze jako nejlepší. Děkujeme vám za to. Každý by měl dělat to, co ho baví a čemu skutečně rozumí. A nás auta baví. Snažíme se mít pro vás vždy něco na víc. A s Peugeotem v tomto prostředí "Českého ráje" máme již více jak dvacetileté zkušenosti.

Nechte se přesvědčit! 

Nabídka týdne

208 5P ACTIVE 1.2 82k

 
Palivo: Benzín
Převodovka: Manuální 5
Objem motoru: 1199 cm3
Barva: šedá metalíza
Cena: 317 500,- Kč

Příplatková výbava:

metalický lak 11 000,- Kč
diovoá denní světla 5 000,- Kč
kožený volant 1 500,- Kč
zadní parkovací asistent 7 000,- Kč
Celkem: 342 000,- Kč
Sleva: -62 000,- Kč
Konečná cena: 280 000,- Kč

Kontaktovat prodejce

Detail vozu